Пакет СТАНДАРТ

  • Двохкамерна відеозйомка весільного дня з підготовки молодят зранку до зняття вельона (художній репортаж, а також постановочно-репортажна прогулянка) з подальшим монтажем весільного фільму орієнтовною тривалістю 1 год. та ролику з яскравими моментами.

 

  • Фотозйомка весільного дня від ранку молодят до другого застілля (орієнтовно до 20:00 год) з пост-обробкою ВСІХ фото, зроблених протягом весілля (сюди входить стилізована кольорокорекція, корекція балансу білого, експозиції, надання більшого контрасту, різкості), а також додаткова ретуш крупних та середніх планів (тобто видалення дефектів шкіри, за потребою - відбілювання зубок, доопрацювання макіяжу та корекція фігури).

 

  • Запис фото та відео на диски з поліграфією (при цьому відео записується в двох форматах: версія у Full HD якості та у DVD форматі, а фото – в максимальному розширенні та у версії для публікації в інтернеті)

 

 

Пакет ПРЕМІУМ

  • Трикамерна відеозйомка весільного дня з підготовки молодят зранку до зняття вельона (художній репортаж, а також постановочно-репортажна прогулянка) з подальшим монтажем весільного фільму орієнтовною тривалістю 1 год. та ролику з яскравими моментами.

 

  • Фотозйомка весільного дня від ранку молодят до другого застілля (орієнтовно до 21:00 год) з пост-обробкою ВСІХ фото, зроблених протягом весілля (сюди входить стилізована кольорокорекція, корекція балансу білого, експозиції, надання більшого контрасту, різкості), а також додаткова ретуш крупних та середніх планів (тобто видалення дефектів шкіри, за потребою - відбілювання зубок, доопрацювання макіяжу та корекція фігури).

 

  • Роздрук 20 фото формату 20х30 см (А4)

 

  • Запис фото та відео на диски з поліграфією (при цьому відео записується в двох форматах: версія у Full HD якості та у DVD форматі, а фото – в максимальному розширенні та у версії для публікації в інтернеті)

 

  • БОНУС: передвесільна або післявесільна зйомка (фото або відео) включена у вартість

 

Також послуги можна замовляти окремо, щоправда при замовленні наших послуг в комплексі, ви отримаєте суттєву знижечку)

ВАРТІСТЬ  та ЗАЙНЯТІСТЬ УТОЧНЯЙТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:  097 838 16 99 - Володимир